CEWAR

Nowa witryna www

Strona www to wizytówka każdej firmy. Witryna internetowa CEWAR zrealizowana przez naszą agencję ACOMM i zespół projektowy COMMA, zaprojektowana została zgodnie z nowoczesnymi trendami. Powstała z myślą o zróżnicowanych grupach odbiorców.

Ze względu na dwa różne obszary działalności spółki oraz na dużą ilość różnorodnych materiałów, strona podzielona została na 2 części: produkcja i dystrybucja. Każda z nich skierowana jest do oddzielnej grupy odbiorców, tak aby w wygodny sposób mogli znaleźć wszystkie treści, których poszukują. Na obu podstronach kontrahenci znajdą szczegółowe oferty oraz dowiedzą się o standardach pracy spółki. 

Strona jest w pełni responsywna, nowoczesna i łatwa w  nawigacji. Dostępna w dwóch wersjach językowych, polskiej i angielskiej.

CEWAR, dostawca wysokiej klasy wyrobów oraz nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla przemysłu, to spółka działająca na rynku od blisko 30 lat. Dziś firma działa w obszarze dystrybucji i produkcji, na ogólnopolskim i międzynarodowym rynku przemysłowym.

W obszarze dystrybucji,  CEWAR reprezentuje ponad 30 największych krajowych i zagranicznych producentów narzędzi skrawających, ściernych, ręcznych, elektronarzędzi, oprzyrządowania technologicznego, armatury przemysłowej czy urządzeń spawalniczych.

W obszarze produkcji, CEWAR oferuje kompleksową obsługę od procesu projektowania po gotowy wyrób w zakresie obróbki skrawaniem na maszynach CNC. Posiada własny park nowoczesnych maszyn wiodących producentów – Hermle, Okuma, Doosan, Hwacheon oraz bogate doświadczenie w obróbce takich metali, jak: tytan, hardox, stal nierdzewna, stale narzędziowe i aluminium.